Kurumsal Bilgiler

" 1995 yılından bu yana faaliyetlerine aralıksız devam eden Sirus Ahşap, alanında en gelişmiş tesis ve en yüksek üretim kapasitesine sahip firma haline gelmiştir. Kurulduğu günden bugüne kadar yüzlerce toplu konut ve yapı projesi Sirus Ahşap’ın ürünlerini tercih etmiş ve Sirus Ahşap adından söz ettirir hale gelmiştir. "

Kurumsal Bilgiler

    1995 yılından bu yana faaliyetlerine aralıksız devam eden Sirus Ahşap, alanında en gelişmiş tesis ve en yüksek üretim kapasitesine sahip firma haline gelmiştir.

    Kurulduğu günden bugüne kadar yüzlerce toplu konut ve yapı projesi Sirus Ahşap’ın ürünlerini tercih etmiş ve Sirus Ahşap adından söz ettirir hale gelmiştir. Kaliteli üretimi, estetik çizgileri ve özenli işçiliği ile yer aldığı her projeye değer katan Sirus Ahşap, binlerce insanın yaşam alanını renklendirmiş.

    Yapı sektörünün artan hacmi ve toplu konutun günden güne hızlanan yükselişine ayak uydurmak ve sektöründeki tüm firmalara vizyon kazandırma misyonuyla yol almaya başlayan Sirus Ahşap, yaptığı yeni yatırımlar ile büyüme kaydetmeye devam etmektedir. 2007 yılında yapılan kapasite arttırmı ve makina yatırımı ile birlikte, yeni bir fabrika kuran Sirus Ahşap, sektörün gerçek anlamda öncü firması olmayı hedef olarak benimsemiştir.

    Tamamen bilgisayar kontrollü hassas üretim süreci, alanında bilgili insan kaynağı ve detaylı kalite kontrol aşaması ile toplam kalite yönetimi anlayışını uygulamakta olan Sirus Ahşap, aynı anda birçok toplu konut ve yapı projesine üretim yapabilecek ve proje üretebilecek kapasiteye ulaşmıştır.